Open/Close Menu Życie bez zadłużenia - to Ci się należy

CHCĘ OGŁOSIĆ UPADŁOŚĆ:

  • ZADZWOŃ DO NAS

    Wrocław, 71 307 07 94
    Katowice, 32 307 07 89
    Gdynia, 58 380 02 49


  • ZOSTAW NUMER - ZADZWONIMY

Byliśmy standardowa rodziną 2+2. Prowadziłem działalność gospodarczą – robiłem meble na wymiar do kuchni. Miałem 2 pomocników. Interes się kręcił. 10 lat temu okazało się że będziemy mieli 3 dziecko. Było trochę strachu,  czy damy radę, ale ostatecznie cieszyliśmy się.

Podczas porodu, niestety doszło do komplikacji. Nasza kochana córeczka urodziła się z porażeniem mózgowym. Nasz świat w kilka sekund legł w gruzach. Leki, drogie rehabilitacje, wizyta u lekarza co drugi dzień.

Koniec końców, odbiło się to mocno na mojej firmie. Nie dopilnowałem pracowników, terminy ciągle się rozjeżdżały. Klienci często skarżyli się, byli delikatnie mówiąc, niezadowoleni. Na domiar złego żona zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. W krótkim czasie, zaczęła czuć się coraz gorzej. Przeszła kompleksowe badania. Diagnoza lekarza zabrzmiała jak wyrok: rak mózgu, IV stadium. Lekarze ocenili, że żonie zostały 3 miesiące… Wiadomo, zdecydowaliśmy,  że będziemy walczyć. Najpierw była ciężka operacja, potem naświetlenia. Niestety, moja żona była zbyt słaba. Po wyczerpującej walce, jej życie zgasło…

Ja zostałem sam z 3 dzieci, w tym najmłodszą, chorą córeczką. Zaległości w US i ZUS rosły po prostu lawinowo. Bank wypowiedział mi kredyt obrotowy, pracownicy odeszli do konkurencji. Byłem więc zmuszony, by zamknąć biznes. Podjąłem pracę na minimalna, resztę pieniędzy dostawałem pod stołem. Starsze dzieciaki w szkole, córka w przedszkolu specjalnym. Jakoś sobie radziłem. W 2015 roku złożyłem wniosek o upadłość. Pani Mecenas mnie poprowadziła. Najpierw upadłość przedsiębiorcy i oddalenie ze względu na brak majątku, potem konsumencka. Sąd umorzył wszystkie moje zobowiązania.

Teraz mam 0, a nie – 384.000. Jestem szczęśliwy. Zaczynam budować życie moje i moich dzieci od nowa.

logo-footer

                

Komornik? Windykacja?

Chwilówki?

Kolejne Nakazy zapłaty?
Szukasz wsparcia

kredytowego lub

pożyczkowego?

 

Rozwiąż Skutecznie Problem z Długami!
Masz już dość rosnącego zadłużenia?

Aktywuj kod: 2017BezDługów i uzyskaj nawet 15% zniżki na obsługę oddłużeniową do końca września 2017!

Twoja subskrypcja została przyjęta. Sprawdź swoją pocztę